Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

o firmie TREBOR z Międzyrzeca Podlaskiego

Utworzony przez Gość, 26 sierpnia 2010 r. o 19:54
Witam chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tej firmie a szczególnie postępowaniu K. Wysokińskiego z Wysokiego i R. Wiśniewskiego z Międzyrzeca Podlaskiego? Pozdrawiam (ps. jestem jedną z wielu osób którym zalega z kasą za robote)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsze słyszę o tej firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja słyszałem o tej firmie i nieźle ludzi kantują, niektórym winni są po pare tysięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja słyszałem o tej firmie i nieźle ludzi kantują, niektórym winni są po pare tysięcy
Czy to przypadkiem nie ta firma,której PUK w ramach wygranych przetargów na roboty budowlane zleca wykonastwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak się składa że ja znam tą firmę i z tego co słyszałem to może i nie zapłacili komuś za pracę bo jej nie skończył. Jeśli ktoś woli się napić niż pracować to tak się to kończy .A takie gadanie że ktoś coś tam słyszał to sowie wsadzie sami wiecie gdzie. A jeśli ktoś naprawdę jest pokrzywdzony przez tą firmę to niech poda swoje dane to zobaczmy czy tak wiele osób oszukała ta firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='aaa' date='27 sierpień 2010 - 18:05 ' timestamp='1282925159' post='337685'] A tak się składa że ja znam tą firmę i z tego co słyszałem to może i nie zapłacili komuś za pracę bo jej nie skończył. Jeśli ktoś woli się napić niż pracować to tak się to kończy .A takie gadanie że ktoś coś tam słyszał to sowie wsadzie sami wiecie gdzie. A jeśli ktoś naprawdę jest pokrzywdzony przez tą firmę to niech poda swoje dane to zobaczmy czy tak wiele osób oszukała ta firma. [ /quote]Ile ci zapłacili honorarium adwokackiego,że takie pierdułki wypisujesz?A ty to masz w ręku fakty i niezbite dowody.Wstyd wazeliniarzu,obrońco oszustów i wyzyskiwaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ile ci zapłacili honorarium adwokackiego,że takie pierdułki wypisujesz?A ty to masz w ręku fakty i niezbite dowody.Wstyd wazeliniarzu,obrońco oszustów i wyzyskiwaczy." Coś czuje że to wy wypłacicie mi moje honorarium bo po numerach ip bardzo szybko się was odnajdzie.A przy okazji to pierdółki to się inaczej pisze analfabeto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam firmę, bo to uczciwi ludzie i bardzo solidni wykonawcy, a jako pracodawcy są wprost rewelacyjni, zawsze płacą w terminie i często wypłacają premię za dobrze wykonaną robotę... pensje są na bardzo przyzwoitym poziomie, bo kilka tysięcy można wyciągnąć, jak się dobrze robi... robiłem u nich to wiem... znam ludzi którzy teraz robią i nie narzekają, a wprost przeciwnie, bo chwalą sobie pracę w tej firmie... mogę tylko ich polecić jako wykonawców i jako pracodawców... pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma godna polecenia? dobre! piją bo mogą, jak szef nie pilnuje (a sam też w palnik da) miał pare ekip a teraz ma jedną 4-5 osobową i też nie zadowoleni bo nie płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ip to możesz ponać ale dostawce internetu, bo każde wyłączenie i włączenie routera to nowe ip, a w neostradzie to przy każdym połączeniu jest inne... a firma nie płaci i tyle, zadłużona, zalega nawet za materiały budowlane jak to mówią o nich - "oszukańcy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Jarek~ ile ci zapłacili żebyś takie brednie wypisywał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
~Jarek~ ile ci zapłacili żebyś takie brednie wypisywał?
Jarek jest udziałowcem i dba o wizerunek firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nie poprawi wizerunku, bo każdy kto miał do czynienia z tą firmą to wie czym ona pachnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta firma jest już spalona, figuruje w rejestrze dłużników, mają komornika i nawet komornik nie ma z czego od nich ściągnąć długów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowlaniec napisał:
Czy to przypadkiem nie ta firma,której PUK w ramach wygranych przetargów na roboty budowlane zleca wykonastwo?
No i zapewnia swój nadzór przez Pawła, specjalistę d/s przetargów,a ostatnio przyjaciela Wojtka protegowanego Tadka, którego szefem jest Jan A. (dwojga imion)druh po lufie przedsiębiorcy O., i tak to leciało z tymi przetargami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
polecam firmę, bo to uczciwi ludzie i bardzo solidni wykonawcy, a jako pracodawcy są wprost rewelacyjni, zawsze płacą w terminie i często wypłacają premię za dobrze wykonaną robotę... pensje są na bardzo przyzwoitym poziomie, bo kilka tysięcy można wyciągnąć, jak się dobrze robi... robiłem u nich to wiem... znam ludzi którzy teraz robią i nie narzekają, a wprost przeciwnie, bo chwalą sobie pracę w tej firmie... mogę tylko ich polecić jako wykonawców i jako pracodawców... pozdro.
Skoro tacy uczciwi, to czemu pozmieniali numery telefonów. Spróbuj się dodzwonić do R. Wiśniewskiego pod 513089662 lub K. Wysokińskiego pod 509011202, ci którym zalega z wypłatami prubowali, bezskutecznie bo numery zostały zdeaktywowane w ciągu tygodnia, kiedy ludzie zaczeli upominać się o pieniądze za pracę przy kościele w Gęsi i przy bloku na Wyszyńskiego w M-cu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny przykład uczciwych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST SUPER ! [media]http://www.youtube.com/watch?v=bAEsESMLjSA[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tej firmie a szczególnie postępowaniu K. Wysokińskiego z Wysokiego i R. Wiśniewskiego z Międzyrzeca Podlaskiego? Pozdrawiam (ps. jestem jedną z wielu osób którym zalega z kasą za robote)
Znam tą firmę, zatrudnia ona ludzi na czarno, nie rejestruje ich, nie ubezpiecza, wysyła do pracy na wysokościach powyżej 10 metrów bez żadnych badań. Pracodawca R. Wiśniewski z potencjalnymi pracownikami kontaktuje się tylko telefonicznie, później sms z nr telefonu do K. Wysokińskiego spotkanie pod BIEDRONKĄ na Brzeskiej i do roboty. Po miesącu pracy dają ci 200zł chcesz to bież lub nie i spadaj. Przy kościele w Gęsi rusztowania stoją po dziś dzień, na Wyszyńskiego 5A, Krystian leży plackiem na rusztowaniach żeby tylko go ludzie nie zobaczyli co po pieniądze przychodzą się upominać. Jednym słowem TREBOR = FIRMA KRZAK. Tam można się tylko narobić a nie zarobić. NIE POLECAM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawistni ludzie mi dom zrbili w 2 dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...